شرکت آرکا شیشه مهراز فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای ساختار های شیشه ای با تلاش و کوشش پی گیر و مستمر مدیران و کارشناسان مجموعه و همگام شدن با دانش تکنولوژی روز آغاز نموده که منجر به دستیابی به موفقیت بزرگ آن که ایجاد یکپارچگی بین زیبایی شناسی و عملکرد عناصر شفاف در کالبد کلی ساختمان است شده و کاربرد شیشه را بار دیگر در ساختمان تبدیل به صنعتی نوآور نموده است.
پس از سالها تلاش مستمر، این شرکت مفتخر است که با تیم طراحی و اجرایی مجرب خود سیستم های نوین و کارآمد اجزاء شیشه ای در نما و طراحی داخل ساختمان را به معماران معرفی نموده و گامی نو در راستای ساخت فضا هایی لوکس با در نظر گیری جنبه های اقتصادی بردارد.

در حال حاضر شرکت آرکا شیشه مهراز با حضور دربین بهترین شرکت های مجری سازه های شیشه ای در ایران کار خود را با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ساخت و یراق آلات و اتصالات برگزیده روز دنیا به کارفرمایان گرامی ارائه داده و در صدد وحدت هرچه بیشتر دنیای مدرن با فضاهای انسان ساخت امروزی ایران است. تیم حرفه ای آرکا شیشه و اهداف بالای آن همواره یاری بخش خلق فضای نوین و لوکس برای کارفرمایان و معماران بوده و خدمات اجرایی آن گامی مهم در پیشرفت صنعت شیشه بشمار میرود.